Logo Klubu Cashflow Wrocław pionowe


Własny Klub Cashflow

Rosnące zainteresowanie ludzi tematem wolności finansowej i literaturą Kiyosakiego sprawia, że nieustannie się rozwijamy i potrzebujemy pozytywnych ludzi którzy chcą z nami współpracować przy rozwoju naszego Klubu!

 • Szukasz dodatkowego zajęcia po godzinach?

 • Chcesz w przyjemny sposób wygenerować dodatkowy dochód?

 • Pasjonuje cię temat wolności finansowa i przychodu pasywnego?


Załóż swój własny

Klub Cashflow

we Wrocławiu


Pokażemy Ci jak:

 • organizować spotkania klubu
 • prowadzić gry
 • zarabiać nawet do 508zł za jedną grę!
 • i dodatkowo świetnie się przy tym bawić!

Co zyskasz?

 1. Swój własny biznes prowadzony po godzinach
 2. Dodatkowe źródło dochodu
 3. Ciekawe hobby
 4. Wykształcisz umiejętności przywódcze
 5. Zwiększysz swoją pewność siebie
 6. Poznasz ludzi o podobnych zainteresowaniach
 7. Zwiększysz swój przepływ pieniężny :)

Jeśli jesteś osobą:

 • uśmiechniętą, pozytywną
 • przedsiebiorczą i ambitną
 • pracowitą
 • otwartą na ludzi i nowe wyzwania
 • lubiącą grać w Cashflow :)
 • mieszkającą we Wrocławiu lub okolicach

...napisz do nas i dowiedz się więcejKlub Cashflow Wrocław

Klub Cashflow Wrocław

Działa od grudnia 2009. Liczy sobie ponad 100 graczy. Gramy regularnie co tydzień w Cashflow 101 i co miesiąc w Cashflow 202. Prowadzimy specjalne rozgrywki tylko dla grających po raz pierwszy oraz organizujemy turnieje dla zaawansowanych graczy. Zrzeszamy młodych, przedsiębiorczych ludzi oraz inwestorów.

Co na łączy?

Łączą nas nasze cele i codzienna wytrwała praca aby je osiągnąć. Jedni dążą do wolności finansowej, inni do bogactwa, inni mają cele osobiste. Każdy do czegoś dąży.

Co nas wyróżnia?

Działamy! Nie czekamy na gwiazdkę z nieba, lecz pracujemy aby osiągnąć nasze cele, konsekwentnie każdego dnia wspierając się.

Nasz klub jest otwarty!

Dla młodych przedsiębiorców, studentów, ludzi robiących karierę w pracy na etacie oraz każdego ambitnego i przedsiębiorczego optymistę, który chce osiągnąć w życiu coś znaczącego.

Dlaczego ludzie grają w Cashflow?

 • Ponieważ chcą sie nauczyć jak to jest gdy to pieniądze pracują na nich a nie oni na pieniądze
 • Chcą się dowiedzieć co wiedzą bogaci i czego nie wiedzą biedni i klasa średnia o pieniądzach
 • Chcą się dowiedzieć jakie mechanizmy finansowe decydują o wolności finansowej
 • Chcą poznać strategie inwestycyjne ludzi bogatych
 • Chcą się dowiedzieć dlaczego bogaci stają się jeszcze bogatsi, biedni jeszcze biedniejsi, a klasa średnia jeszcze bardziej średnia :)
 • Chcą zawrzeć cenne znajomości z ludźmi którzy myślą tak jak ty
 • Chcą się dowiedzieć się czym jest dochód pasywny i jak go budować w praktyce

Zdjęcia z gier Klubu Cashflow

Gra Cashflow 202 - grudzień 2009 Klub Cashflow Wrocław - styczeń 2010 Klub Cashflow Wrocław - czerwiec 2010 Klub Cashflow - czerwiec 2010 Klub Cashflow Wrocław - wrzenień 2010 Klub Cashflow - wrzenień 2010

Co ludzie mówią o grze Cashflow z nami

Podczas gry w Cashflow można się przekonać czy przyspieszamy bieg w wyścigu szczurów czy przyspieszamy moment opuszczenia go... Spotkania odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze. Co tu dużo mówić... Przyjdźcie, a sami się przekonacie!
Wojtek
Wspaniała atmosfera. Gra ciekawa i pouczająca. Prowadzący to ludzie otwarci, z entuzjazmem opowiadający o grze i sprawach związanych z inwestowaniem. Można przyjemnie spędzić czas i zawiązać nowe znajomości. Zdecydowanie polecam grę Cashflow 101 z Klubem Cashflow Wrocław - ja mam za sobą już kilka rozgrywek.
Beata
Gra Cashflow 101 jest super grą edukacyjną, wprowadzającą człowieka do sfery finansów, grało się w nią bardzo miło. Chłopaki z klubu szybko wprowadzili w zasady gry, byli bardzo pomocni i stwarzali miłą klubową atmosferę. Poleciłbym grę każdemu kto choćby odrobinę interesuje się edukacją finansową swoją i swoich najbliższych
swider
Grałam w grę w klubie cashflow kilka razy i jestem bardzo zadowolona. Prowadzący w prosty i zrozumiały sposób tłumaczyli zasady gry każdym nowym uczestnikom oraz dbali o miłą atmosferę. Na spotkaniach można poznać bardzo ciekawych ludzi o różnych zainteresowaniach i zwiększyć swoje finansowe IQ! Polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego i spędzić czas w miłym towarzystwie:)
Aneta W.
"Przyjemnie i pożytecznie spędzony czas.
Polecam zarówno tym, którzy nigdy nie grali, jaki i starym wyjadaczom (można poznać ludzi myślących w podobny sposób i wzajemnie inspirować się do działania)."
Jacek
"Świetne spotkania dające możliwość za darmo zagrać w tę niezwykle wartościową grę. Dzięki nim poznałem wielu wartościowych ludzi, a co najważniejsze nauczyłem się myśleć pozytywnie. Nareszcie odważyłem się rozpocząć biznes i już mam wymierne efekty :) Nie ma nic lepszego dla osób, które chcą w życiu coś osiągnąć!
Polecam!"
Kuba
Brałam udział w grze Cashflow 101, która przez ponad 2 godziny trzymała w napięciu, powodowała śmiech, zadowoloenie uczestników (grało 7 osób), ale były także momenty trudne, gdy np. ktoś stracił pracę lub miał nieprzewidywalne wydatki. Zaskoczeniem dla mnie było to, że gra bardzo przypomina prawdziwe sytuacje życiowe, wybór priorytetów finansowych czy radzenie sobie z niespodziankami na rynku. Spotkanie było prowadzone w sposób otwarty i bezpośredni, tak, by nikt nie czuł się obco czy nieswojo. Dlatego gorąco zachecam do udziału w tych spotkaniach. PRzy okazji można spotkać także wiele ciekawych i sympatycznych osób. Ja wybieram się na kolejne spotkanie, a Ty? :)
katkap
"Świetna forma nauki przez zabawę w dobrym towarzystwie. Krótka symulacja prawdziwego życia, która na prawdę otwiera oczy. Polecam!"
Dawid Z.

Napisz do nas

Po prostu skontaktuj się przez formularz. Napisz co nieco o sobie. Odpiszemy i udzielimy więcej informacji.

Wiadomość:

Imię (wymagane):

Email (wymagane):


"Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł."

Robert Kiyosaki


Pozdrawiamy
Zespół Klubu Cashflow Wrocław

Zbigniew Jarzyński Damian Fryc Łukasz Gelczyński

Logo Klubu Cashflow Wrocław pionowe