Warsztaty Cashflow

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak to dokładnie się dzieje, że bogaci stają się coraz bogatsi?
Czy zdążyłeś pomyśleć choć przez chwilę, że też chcesz być bogatym?

Teraz masz możliwość w atmosferze zabawy i przyjemności odkrywania tajników świata biznesu poznać kluczowe zasady kierujące życiem Bogatych.

Naucz się podstaw sztuki negocjacji, zawierania kontraktów i myślenia jak milionerzy.

Zobacz jak możesz kreować Twoją przyszłość, patrząc na świat pod kątem możliwości i okazji.

Każdy wygrywa!

Już wyjaśniam… celem uczestnictwa w rozgrywkach „Cashflow 101” jest rozwijanie inteligencji finansowej i biznesowej, więc niezależnie od wyniku gry, uczestnik Warsztatu nabywa wiedzę, kształtuje i rozwija niezbędne umiejętności.

Podsumowując: tym co wyniesiesz z uczestnictwa w grze, poza sporą dozą optymizmu, ciekawych refleksji i nowych znajomości, będzie umiejętność dostrzegania okazji do zarabiania pieniędzy.

Zgłoś swoje uczestnictwo, jedna chwila, formularz znajdziesz tutaj.

Podczas gry wejdziesz w różne przedsięwzięcia, będziesz miał możliwość przetestowania każdej strategii jaka tylko przyjdzie Ci do głowy i najlepsze jest to, że nie ryzykujesz Twoich prawdziwych pieniędzy.

To właśnie dlatego CASHFLOW 101 jest tak wspaniałym sposobem poznania drogi prowadzącej do zamożności. Zdasz sobie sprawę ze swoich nawyków i tego jak bardzo wypływają one na Twoje życie. Nauczysz się je korygować. Poznasz podstawy osiągania sukcesów i bogactwa podczas przyjemnej i interaktywnej rozgrywki.

Czy lubisz się ścigać ze „szczurami”?

Aby opuścić wyścig szczurów, potrzebujesz rozwijać inteligencję finansową2.

Cashflow 101 to pierwsza gra edukacyjna, która rozwija umiejętności podejmowania trafnych decyzji, uczy inwestowania oraz posługiwania się zestawieniem finansowym w tym samym czasie, dzięki czemu zaoszczędzisz sobie ponad 60% czasu.

Dla najlepszych Klub organizuje specjalne sesje z grą „Casflow 202”, w niecodziennym otoczeniu.

Dołącz do najlepszych, wypełnij formularz zgłoszeniowy, poznaj inspirujących ludzi.

2 Inteligencja finansowa nie oznacza, ile pieniędzy zarabiasz, ale ile pieniędzy zatrzymujesz jak ciężko te pieniądze dla Ciebie pracują i na jak wiele pokoleń je zatrzymasz. Cashflow szybko zwiększa twoją inteligencję finansową i szansę na prawdziwą finansową niezależność.


Zgłoś Twoje uczestnictwo w grze Cashflow 101

1Warto podać

Powered by Fast Secure Contact Form

Podziel się na:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Gadu-Gadu Live
  • Wykop
  • Śledzik