Gdzie można zagrać w Cashflow?

Gra Cashflow

Gdzie zagrać w Cashflow?

U nas!

Jeśli chcesz zagrać w Cashflow i jesteś z Wrocławia lub okolic to dobrze trafiłeś. Jesteś na oficjalnej stronie Klubu Cashflow Wrocław. Prowadzimy otwarte gry Cashflow dla każdego! Gramy w każdym tygodniu.

Jakie gry prowadzimy?

Prowadzimy następujące spotkania:

Każda gra trwa ok 3h. Wcześniej trzeba się zapisać. Jeśli jesteś zainteresowany terminami napisz do nas przez formularz kontaktowy lub dodaj swój email do Powiadomienia będziesz otrzymywał na email terminy gier na najbliższy tydzień (Szanujemy twoją prywatność w każdej chwili możesz się wypisać)

Kto z nami gra w Cashflow?

Ludzie szukający wolności finansowej. Osoby które czytały książki Kiyosakeigo, a także osoby które po prostu chcą się rozerwać i spróbować czegoś nowego. Jesteśmy otwarci zarówno na młodszych jak i starszych. Na grach specjalnie dla nowych graczy wszyscy grają po raz pierwszy. Każdy ma takie samo doświadczenie jeśli chodzi o grę więc są równe szanse. Wszyscy widzimy się po raz pierwszy i poznajemy się dopiero podczas gry. Co innego gry dla stałych graczy na których większość osób to stali bywalcy. Przeczytaj więcej o tym kto gra w Cashflow tutaj.

Blog

Zapraszamy też do częstego odwiedzania naszego bloga (tego który właśnie czytasz). Piszemy o bogactwie, sukcesie i wolności finansowej. Chcemy was motywować do działania i pokazać, że jak się chce to można osiągnąć wszystko. Jeśli uznasz nasz blog za ciekawy dodaj go do swojego czytnika RSS. Przeczytaj też dlaczego warto subskrybować naszego bloga.

Ważne linki

Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł.

Robert Kiyosaki