Klub Cashflow – Marzec i Kwiecień 2011

Klub Cashflow Wrocław - szablon z 2010

Klub Cashflow Wrocław - szablon z 2010

Nowy wygląd strony

To każdy zauważył! Mamy nowy szablon strony. Ostatni pomimo licznych modyfikacji nas nie zadowalał. Ten jest super. Mamy nadzieję, że wam też się spodoba. Napiszcie w komentarzach co myślicie.

Gry Cashflow

W marcu i kwietniu odbyło się w sumie 15 gier Cashflow, które zgromadziły aż 63 graczy! Bardzo dużo osób grało z nami na uczelniach: Politechnice Wrocławskiej, Uniwersytecie Wrocławskim i Uniwersytecie Ekonomicznym w ramach Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS. Kliknijcie ten post aby zobaczyć zdjęcia z gier.

O dziwo nie graliśmy ani razu w Cashflow 202 (z wyjątkiem jednej gry zamkniętej). Czy ktoś z was ma ochotę pograć? Dajcie znać.

Ciekawe artykuły

Natłok pracy sprawił że nie ukazało się zbyt wiele artykułów. W marcu dokończyliśmy cykl 10 różnic miedzy bogatymi i biednymi. Opublikowaliśmy też zbiór porad dla grających pierwszy raz w Cashflow. Zawsze staramy się nie podpowiadać w czasie gry dzięki temu można się więcej nauczyć. Tym razem jednak postanowiliśmy zdradzić kilka sekretów. Wnikliwi, którzy przeczytają przed grą będą mieli przewagę.