Logo Klubu Cashflow Wrocław pionowe


Cashflow 202

 • Czy zastanawiałeś się dlaczego jedni ludzie ciężko pracują całe życie i żyją jak przeciętni ludzie a drudzy pracujac o wiele lżej zarabiają więcej niż pół miasta, w którym mieszkasz razem wzięte?

 • Jak to jest, że jedni inwestując tracą ogromne sumy pieniędzy podczas kryzysu, a inni w tym samym czasie potrafią swoje pieniądze wielokrotnie pomnożyć?

 • Co właściwie decyduje o tym, że jedni są bogaci, a inni biedni?


Na te właśnie pytania odpowiada Robert Kiyosaki, multimilioner, twórca gry Cashflow:

"Spraw by Twoje pieniądze pracowały na Ciebie a nie Ty na swoje pieniądze!"

Robert Kiyosaki

Jak to zrobić? Poznaj:

 • Zaawansowane techniki inwestycyjne
 • Mechanizmy budowania bogactwa, których nie znają zwykli ludzie
 • Zrozum jak myślą bogaci
 • Dowiedz się jak zacząć budować dochód pasywny i własną wolność finansową
 • Poznaj ludzi którzy myślą podobnie


Klub Cashflow Wrocław zaprasza Cię na:

Cashflow 202

wyłącznie dla tych którzy
opanowali już Cashflow 101*

Cashflow 202

*Cashflow 202 wymaga znajomości zasad i koncepcji inwestycyjnych przedstawionych w Cashflow 101. Dowiedz się więcej i zagraj w Cashflow 101 tutaj.

Czym jest Cashflow?

To planszowa gra edukacyjna, która uczy inwestowania i zarządzania własnymi finansami oraz budowania własnego biznesu. Jest przy tym prosta, a zasady są łatwe do nauczenia (Są na tyle intuicyjne, że można spokojnie grać bez żadnego wcześniejszego przygotowania). Jeśli czytałeś wcześniej jedną z książek Kiyosakiego z łatwością odnajdziesz się w realiach tej gry.

Pomysłem Kiyosakiego było edukowanie ludzi przez działanie. Zamiast wykładać teorię stworzył grę, która pozwala nie tylko usłyszeć o pewnych mechanizmach finansowych, ale także poczuć je i móc zastosować samemu w praktyce, nie ponosząc przy tym żadnego ryzyka.

Cashflow 202 to zupełnie nowa wersja gry! Wprowadza nowe karty, zasady i możliwości. Uczy rzeczy, których w 101 w ogóle nie ma! To gra dla ludzi poważnie myślących o swojej przyszłości w biznesie i o wolności finansowej. CF-101 to gra dla każdego - zawiera "elementarz wiedzy finansowej". Cashflow 202 to gra dla osób wymagajacych i zdeterminowanych by osiagnąć wolność finansową.

Gra Cashflow 202

Cashflow 202 w przeciwieństwie do poprzedniej wersji jest o wiele bardziej wymagająca:

 • rozpoczynasz mając już pewne aktywa
 • możesz inwestować w innwestycje kapitałowe aby osiągać duże zyski lub
 • kupować biznesy i nieruchomości generujące dochód pasywny
 • możesz otworzyć i prowadzić własną firmę po godzinach - a potem rozwijać ją
 • musisz się zabezpieczać przed nieprzewidzianymi wydatkami które potrafią w jednej kolejce zrobić z ciebie bankruta!
 • możesz inwestować ryzykownie osiągając ogromne stopy zwrotu lub tracąc wszystko w jednj chwili!
 • tak samo jak w Cashflow 101 - rodzą ci się dzieci, które musisz utrzymywać, a potem wysłać na studia
 • możesz spłacać swoje zadłużenie, zaciagać nowe kredyty i tonąć w długach lub ogłosić bankructwo!
 • możesz kupować biznesy i nieruchomności innych graczy
 • i jeśli grasz i inwestujesz rozsądnie – kończysz grę będąc naprawdę bardzo bogatym i realizujesz największe marzenie swojego życia (czego w prawdziwym w świecie większość ludzi nie osiągnie, bo nie potrafią zaprząc pieniędzy do pracy).

Co zyskujesz grając w Cashflow 202

 1. Poznajesz zaawansowane techniki i instrumenty inwestycyjne: opcje, krótka sprzedaż, stelaż
 2. Nauczysz się podejmować decyzje biznesowe
 3. Oswoisz się z podejmowaniem ryzyka - bez którego nie ma sukcesu w inwestowaniu i biznesie
 4. Jeśli polubiłeś Cashflow 101 - to 202 spodoba ci się jeszcze bardziej!
 5. Poznasz ludzi którzy grali już w Cashflow 101 i szukają drogi do wolności finansowej i bogactwa

Klub Cashflow Wrocław

Klub Cashflow Wrocław

Działa od grudnia 2009. Liczy sobie ponad 100 graczy. Gramy regularnie co tydzień w Cashflow 101 i co miesiąc w Cashflow 202. Prowadzimy specjalne rozgrywki tylko dla grających po raz pierwszy oraz organizujemy turnieje dla zaawansowanych graczy. Zrzeszamy młodych, przedsiębiorczych ludzi oraz inwestorów.

Co na łączy?

Łączą nas nasze cele i codzienna wytrwała praca aby je osiągnąć. Jedni dążą do wolności finansowej, inni do bogactwa, inni mają cele osobiste. Każdy do czegoś dąży.

Co nas wyróżnia?

Działamy! Nie czekamy na gwiazdkę z nieba, lecz pracujemy aby osiągnąć nasze cele, konsekwentnie każdego dnia wspierając się.

Nasz klub jest otwarty!

Dla młodych przedsiębiorców, studentów, ludzi robiących karierę w pracy na etacie oraz każdego ambitnego i przedsiębiorczego optymistę, który chce osiągnąć w życiu coś znaczącego.

Co daje gra w Cashflow?

 • Zrozumiesz jak to jest gdy to pieniądze pracują na Ciebie a nie ty na pieniądze
 • Dowiesz się co wiedzą bogaci i czego nie wiedzą biedni i klasa średnia o pieniądzach
 • Dowiesz się dlaczego bogaci stają się jeszcze bogatsi, biedni jeszcze biedniejsi, a klasa średnia jeszcze bardziej średnia :)
 • Dowiesz się jakie mechanizmy finansowe decydują o wolności finansowej
 • Poznasz strategie inwestycyjne ludzi bogatych
 • Zawrzesz cenne znajomości z ludźmi którzy myślą tak jak ty
 • Dowiesz się czym jest dochód pasywny i jak go budować w praktyce

Zdjęcia

Gra Cashflow 202 - grudzień 2009 Klub Cashflow Wrocław - styczeń 2010 Klub Cashflow Wrocław - czerwiec 2010 Klub Cashflow - czerwiec 2010 Klub Cashflow Wrocław - wrzenień 2010 Klub Cashflow - wrzenień 2010

Referencje

Podczas gry w Cashflow można się przekonać czy przyspieszamy bieg w wyścigu szczurów czy przyspieszamy moment opuszczenia go... Spotkania odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze. Co tu dużo mówić... Przyjdźcie, a sami się przekonacie!
Wojtek
Wspaniała atmosfera. Gra ciekawa i pouczająca. Prowadzący to ludzie otwarci, z entuzjazmem opowiadający o grze i sprawach związanych z inwestowaniem. Można przyjemnie spędzić czas i zawiązać nowe znajomości. Zdecydowanie polecam grę Cashflow 101 z Klubem Cashflow Wrocław - ja mam za sobą już kilka rozgrywek.
Beata
Gra Cashflow 101 jest super grą edukacyjną, wprowadzającą człowieka do sfery finansów, grało się w nią bardzo miło. Chłopaki z klubu szybko wprowadzili w zasady gry, byli bardzo pomocni i stwarzali miłą klubową atmosferę. Poleciłbym grę każdemu kto choćby odrobinę interesuje się edukacją finansową swoją i swoich najbliższych
swider
Grałam w grę w klubie cashflow kilka razy i jestem bardzo zadowolona. Prowadzący w prosty i zrozumiały sposób tłumaczyli zasady gry każdym nowym uczestnikom oraz dbali o miłą atmosferę. Na spotkaniach można poznać bardzo ciekawych ludzi o różnych zainteresowaniach i zwiększyć swoje finansowe IQ! Polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego i spędzić czas w miłym towarzystwie:)
Aneta W.
"Przyjemnie i pożytecznie spędzony czas.
Polecam zarówno tym, którzy nigdy nie grali, jaki i starym wyjadaczom (można poznać ludzi myślących w podobny sposób i wzajemnie inspirować się do działania)."
Jacek
"Świetne spotkania dające możliwość za darmo zagrać w tę niezwykle wartościową grę. Dzięki nim poznałem wielu wartościowych ludzi, a co najważniejsze nauczyłem się myśleć pozytywnie. Nareszcie odważyłem się rozpocząć biznes i już mam wymierne efekty :) Nie ma nic lepszego dla osób, które chcą w życiu coś osiągnąć!
Polecam!"
Kuba
Brałam udział w grze Cashflow 101, która przez ponad 2 godziny trzymała w napięciu, powodowała śmiech, zadowoloenie uczestników (grało 7 osób), ale były także momenty trudne, gdy np. ktoś stracił pracę lub miał nieprzewidywalne wydatki. Zaskoczeniem dla mnie było to, że gra bardzo przypomina prawdziwe sytuacje życiowe, wybór priorytetów finansowych czy radzenie sobie z niespodziankami na rynku. Spotkanie było prowadzone w sposób otwarty i bezpośredni, tak, by nikt nie czuł się obco czy nieswojo. Dlatego gorąco zachecam do udziału w tych spotkaniach. PRzy okazji można spotkać także wiele ciekawych i sympatycznych osób. Ja wybieram się na kolejne spotkanie, a Ty? :)
katkap
"Świetna forma nauki przez zabawę w dobrym towarzystwie. Krótka symulacja prawdziwego życia, która na prawdę otwiera oczy. Polecam!"
Dawid Z.

Jak zagrać z nami?

Po prostu skontaktuj się przez formularz kontaktowy i zapytaj kiedy gramy. Powiadomimy Cię o najbliższej grze Cashflow 202. Gry organizujemy co miesiąc we Wrocławiu w godzinach wieczornych (po 17:00). Gra trwa 3 godziny.

Wiadomość:

Imię (wymagane):

Email (wymagane):


"Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł."

Robert Kiyosaki


Pozdrawiamy
Zespół Klubu Cashflow Wrocław

Zbigniew Jarzyński Damian Fryc Łukasz Gelczyński

Logo Klubu Cashflow Wrocław pionowe