Logo Klubu Cashflow Wrocław pionowe

 • Przeczytałeś książkę Kiyosakiego i chciałbyś pograć w grę stworzoną przez tego milionera?
 • Chcesz poznać tą grę w przyjaznym gronie wraz z innymi graczami którzy nigdy wcześniej nie grali?
 • A może nigdy wcześniej nie grałeś w Cashflow 101?Klub Cashflow Wrocław zaprasza Cię na:

Cashflow 101

dla grających pierwszy raz

Cashflow 101

Czym jest Cashflow?

To planszowa gra edukacyjna, która uczy inwestowania i zarządzania własnymi finansami oraz budowania własnego biznesu. Jest przy tym prosta, a zasady są łatwe do nauczenia (Są na tyle intuicyjne, że można spokojnie grać bez żadnego wcześniejszego przygotowania). Jeśli czytałeś wcześniej jedną z książek Kiyosakiego z łatwością odnajdziesz się w realiach tej gry.

Pomysłem Kiyosakiego było edukowanie ludzi przez działanie. Zamiast wykładać teorię stworzył grę, która pozwala nie tylko usłyszeć o pewnych mechanizmach finansowych, ale także poczuć je i móc zastosować samemu w praktyce, nie ponosząc przy tym żadnego ryzyka.

Gra Cashflow 101

Gra przypomina codzienne życie człowieka pracującego na etacie:

 • otrzymujesz wypłatę co miesiąc
 • masz kartę kredytową i długi na niej
 • masz zadłużenie w banku: kredyt hipoteczny, na samochód itp.
 • zdarzają ci się nieprzewidziane wydatki (kupujesz rzeczy, których tak naprawdę nie potrzebujesz)
 • jesteś pod presją zwolnienia z pracy i musisz pilnować swojej wypłaty
 • rodzą ci się dzieci
 • mogą ci się przydarzyć wydarzenia losowe związane z rozwodem, bankructwem, chorobą, spadkiem
 • inwestujesz w nieruchomości
 • otwierasz nowe biznesy i kupujesz już istniejące
 • możesz negocjować transakcje z innymi uczestnikami gry
 • i jeśli grasz i inwestujesz rozsądnie – kończysz grę będąc naprawdę bardzo bogatym i realizujesz największe marzenie swojego życia (czego w prawdziwym świecie większość ludzi nie osiągnie, bo nie potrafią zaprząc pieniędzy do pracy).

Co zyskujesz grając w Cashflow

 1. Gra się do 6 osób naraz więc możesz zagrać ze znajomymi lub poznać wielu ludzi
 2. Zasady są dziecinnie proste i dlatego możesz się jej szybko nauczyć i od razu skupić się na dobrej zabawie
 3. Trwa 2-3 godziny i dzięki temu pozwala miło spędzić wieczór
 4. Jest wzorowana na rzeczywistości i dzięki temu możesz się nauczyć praktycznych rzeczy

Klub Cashflow Wrocław

Klub Cashflow Wrocław

Działa od grudnia 2009. Liczy sobie ok 130 graczy. Gramy regularnie co tydzień w Cashflow 101 i Cashflow 202. Prowadzimy specjalne rozgrywki tylko dla grających po raz pierwszy oraz organizujemy turnieje dla zaawansowanych graczy. Zrzeszamy młodych, przedsiębiorczych ludzi oraz inwestorów.

Co na łączy?

Łączą nas nasze cele i codzienna wytrwała praca aby je osiągnąć. Jedni dążą do wolności finansowej, inni do bogactwa, inni mają cele osobiste. Każdy do czegoś dąży.

Co nas wyróżnia?

Działamy! Nie czekamy na gwiazdkę z nieba, lecz pracujemy aby osiągnąć nasze cele, konsekwentnie każdego dnia wspierając się.

Nasz klub jest otwarty!

Dla młodych przedsiębiorców, studentów, ludzi robiących karierę w pracy na etacie oraz każdego ambitnego i przedsiębiorczego optymistę, który chce osiągnąć w życiu coś znaczącego.

Co daje gra w Cashflow 101?

 • Zrozumiesz jak to jest gdy to pieniądze pracują na Ciebie a nie ty na pieniądze
 • Dowiesz się co wiedzą bogaci i czego nie wiedzą biedni i klasa średnia o pieniądzach
 • Dowiesz się dlaczego bogaci stają się jeszcze bogatsi, biedni jeszcze biedniejsi, a klasa średnia jeszcze bardziej średnia :)
 • Dowiesz się jakie mechanizmy finansowe decydują o wolności finansowej
 • Poznasz strategie inwestycyjne ludzi bogatych
 • Zawrzesz cenne znajomości z ludźmi którzy myślą tak jak ty
 • Dowiesz się czym jest dochód pasywny i jak go budować w praktyce

Zdjęcia

Gra Cashflow 101 - grudzień 2009 Klub Cashflow Wrocław - styczeń 2010 Klub Cashflow Wrocław - czerwiec 2010 Klub Cashflow - czerwiec 2010 Klub Cashflow Wrocław - wrzenień 2010 Klub Cashflow - wrzenień 2010

Referencje

Podczas gry w Cashflow można się przekonać czy przyspieszamy bieg w wyścigu szczurów czy przyspieszamy moment opuszczenia go... Spotkania odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze. Co tu dużo mówić... Przyjdźcie, a sami się przekonacie!
Wojtek
Wspaniała atmosfera. Gra ciekawa i pouczająca. Prowadzący to ludzie otwarci, z entuzjazmem opowiadający o grze i sprawach związanych z inwestowaniem. Można przyjemnie spędzić czas i zawiązać nowe znajomości. Zdecydowanie polecam grę Cashflow 101 z Klubem Cashflow Wrocław - ja mam za sobą już kilka rozgrywek.
Beata
Gra Cashflow 101 jest super grą edukacyjną, wprowadzającą człowieka do sfery finansów, grało się w nią bardzo miło. Chłopaki z klubu szybko wprowadzili w zasady gry, byli bardzo pomocni i stwarzali miłą klubową atmosferę. Poleciłbym grę każdemu kto choćby odrobinę interesuje się edukacją finansową swoją i swoich najbliższych
swider
Grałam w grę w klubie cashflow kilka razy i jestem bardzo zadowolona. Prowadzący w prosty i zrozumiały sposób tłumaczyli zasady gry każdym nowym uczestnikom oraz dbali o miłą atmosferę. Na spotkaniach można poznać bardzo ciekawych ludzi o różnych zainteresowaniach i zwiększyć swoje finansowe IQ! Polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się czegoś nowego i spędzić czas w miłym towarzystwie:)
Aneta W.
"Przyjemnie i pożytecznie spędzony czas.
Polecam zarówno tym, którzy nigdy nie grali, jaki i starym wyjadaczom (można poznać ludzi myślących w podobny sposób i wzajemnie inspirować się do działania)."
Jacek
"Świetne spotkania dające możliwość za darmo zagrać w tę niezwykle wartościową grę. Dzięki nim poznałem wielu wartościowych ludzi, a co najważniejsze nauczyłem się myśleć pozytywnie. Nareszcie odważyłem się rozpocząć biznes i już mam wymierne efekty :) Nie ma nic lepszego dla osób, które chcą w życiu coś osiągnąć!
Polecam!"
Kuba
Brałam udział w grze Cashflow 101, która przez ponad 2 godziny trzymała w napięciu, powodowała śmiech, zadowoloenie uczestników (grało 7 osób), ale były także momenty trudne, gdy np. ktoś stracił pracę lub miał nieprzewidywalne wydatki. Zaskoczeniem dla mnie było to, że gra bardzo przypomina prawdziwe sytuacje życiowe, wybór priorytetów finansowych czy radzenie sobie z niespodziankami na rynku. Spotkanie było prowadzone w sposób otwarty i bezpośredni, tak, by nikt nie czuł się obco czy nieswojo. Dlatego gorąco zachecam do udziału w tych spotkaniach. PRzy okazji można spotkać także wiele ciekawych i sympatycznych osób. Ja wybieram się na kolejne spotkanie, a Ty? :)
katkap
"Świetna forma nauki przez zabawę w dobrym towarzystwie. Krótka symulacja prawdziwego życia, która na prawdę otwiera oczy. Polecam!"
Dawid Z.

Jak zagrać z nami?

Po prostu skontaktuj się przez formularz kontaktowy i zapytaj kiedy gramy. Powiadomimy Cię o najbliższej grze dla początkujących grajacych po raz pierwszy. Gry organizujemy co tydzień we Wrocławiu w godzinach wieczornych (po 17:00). Gra trwa 3 godziny. Gra Cashflow 101 dla początkujacych jest bezpłatna!

Wiadomość:

Imię (wymagane):

Email (wymagane):


"Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł."

Robert Kiyosaki


Pozdrawiamy
Zespół Klubu Cashflow Wrocław

Zbigniew Jarzyński Damian Fryc Łukasz Gelczyński

Logo Klubu Cashflow Wrocław pionowe